UA-74996083-1

Про нас

FreeZone - це інформаційний простір для постачальників і споживачів різних товарів і послуг.

Надає учасникам ряд сервісів, що підвищують ефективність їх бізнесу.


Переваги роботи на FreeZone для продавців полягає в тому, що кожен керівник компанії, керівник відділу збуту або продажів, завжди зацікавлений у розширенні клієнтської бази та збільшенні продажів компанії. На рекламу витрачаються колосальні гроші, працюють численні call-центри, але в підсумку чим більше продає компанія, тим більше вона витрачає зайвих грошей.

При роботі з FreeZone компанія отримує ряд переваг:

- Економія коштів на рекламній кампанії;

- Прозорість і відкритість процесу продажів;

- Чесна конкуренція, що виключає не на ціні методи ведення боротьби;

- Рівні права всіх постачальників товарів, робіт і послуг;

- Участь у торгах можливо з будь-якої точки світу, не відходячи від комп'ютера.


Переваги порталу для покупця очевидні. По-перше, віртуальна прогулянка по ньому заощаджує ваш реальний час. В одному місці можна знайти всі необхідні товари. Крім того, займатися шопінгом покупець має можливість в будь-який час, доступ до інформації відкритий цілодобово. Друга перевага порталу в величезному асортименті самих різних товарів. Кожен покупець, вибираючи необхідну річ, перед замовленням може порівняти ціни різних продавців і вибрати оптимальний варіант. Третя перевага - конфіденційність. Для багатьох сьогодні це важливо. Прогулюючись по електронній торговельній площадці, покупець позбавлений цікавих поглядів інших людей, як часто це буває в реальних магазинах. І ще одна перевага: доступність. Абсолютно не грає ролі, де ви живете. Здійснювати покупки зручно завжди, про доставку товару ви безпосередньо домовляєтеся з його продавцем.


Безпека інтернет-покупок

Якщо ви робите замовлення через FreeZone, обумовлюйте з постачальником товару всі умови угоди заздалегідь. Зверніть увагу, чи включена доставка у вартість товару. Не зайвим буде ознайомитися з відгуками інших замовників про роботу конкретного постачальника продукції.


адміністрація FreeZone