UA-74996083-1

Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте дані умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.


Використання сайту


Сайт Free-zone.com.ua дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.


Відмова від відповідальності


Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Безкоштовний зони не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Безкоштовний зони в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі застарівання матеріалів і послуг, вільної зони не зобов'язується оновлювати їх. Безкоштовний зони ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-який збиток (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.


Реєстрація на сайті


Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактних даних.


У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити про це нам.


Використання персональних даних


Ми використовуємо різні технології для збору та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт безкоштовно-зона. Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки і анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах. Користувач вносячи персональні дані та / або надаючи ці дані іншим шляхом, здійснюючи будь-які дії в рамках сайту, дає своє однозначну згоду з Умовами використання сайту.