UA-74996083-1

Умови для продавців

Сайт FreeZone надає послуги на умовах, зазначених у цьому документі. Угода може бути змінено без попереднього повідомлення.

Використовуючи Ресурс, Ви погоджуєтесь на:

- Збір і використання Вашої інформації і даних, зазначених у цій Політиці;

- Використання cookies;

- Отримання електронних повідомлень, які направляються Вам для цілей управління рахунком та отримання електронних повідомлень, відправлених з метою повідомити Вас про діяльність та спеціальні пропозиції.

опис послуг

Портал надає послуги, що дозволяють користувачам реєструватися і створювати на Порталі облікові записи. Після реєстрації на Порталі користувач отримує доступ до розділу Порталу «Особистий кабінет», в якому він може опублікувати інформацію про представленої їм компанії:

- Контактну інформацію;

- Інформацію про товари і послуги, що пропонуються компанією;

- Іншу інформацію про компанію;

Обов'язки користувача

При реєстрації користувач зобов'язаний надати правдиву, точну і повну інформацію про себе з питань, пропонованих у формі реєстрації і в формах в розділі Порталу «Особистий кабінет», і підтримувати цю інформацію в актуальному стані.В разі надання недостовірної інформації, Адміністрація Порталу має право призупинити або скасувати реєстрацію користувача і припинити надання послуг.

Користувач зобов'язується не використовувати можливості Порталу в цілях, які можуть бути кваліфіковані як порушення прав третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності, недобросовісна конкуренція, інше порушення чинного законодавства України. Користувач не має права здійснювати дій, які впливають на нормальну роботу Порталу і є його недобросовісним використанням.

Обмеження на утримання

Адміністрація Порталу не здійснює обов'язкової перевірки інформації, яка розміщується користувачами на Порталі. Адміністрація Порталу не несе відповідальності за помилки, неточності, упущення які були допущені при реєстрації або розміщенні інформації, а також будь-які матеріальні або нематеріальні збитки, що виникли у зв'язку з цим .Адміністрація Порталу не несе відповідальності за використання третіми особами інформації, розміщеної на Порталі, включаючи їх відтворення та розповсюдження, здійснені як в рамках Порталу, так і іншими можливими способами. Вся розміщена користувачами на Порталі інформація вважається власністю розмістили її користувачів. Користувачі Порталу не отримують ніяких прав на використання інформації, розміщеної іншими користувачами і несуть повну відповідальність перед власником інформації за ЇЇ неправомірне використання.

Сумлінна робота з покупцями на Порталі.

Всі користувачі (продавці) Порталу зобов'язані добросовісно виконувати свої зобов'язання перед покупцями, зокрема користувачі Порталу зобов'язуються: - своєчасно, але не пізніше ніж протягом 3-х робочих днів, обробляти відповідні замовлення та обігу покупців щодо товарів / послуг користувача, інформація про які розміщена на Порталі; - своєчасно інформувати покупців про неможливість постачання відповідного товару / надання послуги в узгоджені сторонами терміни з обов'язковим зазначенням причин і уточненням термінів виконання своїх зобов'язань перед покупцем; - своєчасно розглядати і давати мотивовану відповідь на що надходять від покупців скарги, претензії та пропозиції, пов'язані з діяльністю користувача на Порталу; - виконувати вимоги Закону України «Про захист прав споживачів» щодо прав покупців (споживачів) при придбанні ними товарів / послуг на Порталі. Зокрема користувачі Порталу зобов'язані на вимогу покупця протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів, не рахуючи дня купівлі, обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив покупця за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням, за умови що товар не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ про покупку даного товару. Якщо на момент обміну аналогічного товару, який би задовольняв вимоги покупця, немає у продажу, покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад сплачені кошти за товар, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

Обмеження відповідальності

Послуги на Порталі надаються «як є». Адміністрація Порталу не гарантує збереження профілю користувача і розміщеної користувачем на Порталі інформації.

Користувачам платних пакетів послуг Адміністрація гарантує періодичне збереження (резервування) інформації, розміщеної користувачем на Порталі.

Адміністрація Порталу робить всі зусилля для збереження інформації, розміщеної користувачами платних пакетів, але не гарантує її збереження у разі настання форс-мажорних обставин.

Адміністрація Порталу не здійснює перевірку розміщеної інформації і не несе відповідальності за відповідність інформації чинному законодавству України.

Продавці та покупці розуміють і повністю погоджуються з тим, що:

- Адміністрація Порталу не гарантує відсутності помилок і збоїв, у тому числі відносно роботи програмного забезпечення.

- Адміністрація Порталу зробить всі зусилля для усунення будь-яких збоїв і помилок, у разі їх виникнення, в максимально короткі терміни.

- Адміністрація Порталу не гарантує, що послуги будуть відповідати вимогам користувача і надаватися безперервно і безпомилково.

- Адміністрація Порталу не гарантує, що якість товарів і послуг, придбаних за допомогою Порталу, буде відповідати очікуванням та / або вимогам покупця.

- Адміністрація Порталу не гарантує, що товари, послуги або інформація, замовлені за допомогою Порталу, будуть надані користувачем Порталу відповідно до очікувань покупця.

- При оформленні замовлення на товари та послуги за допомогою Порталу, Адміністрація Порталу рекомендує звернути увагу на наявність у користувача статусу «перевірена компанія», наявність повної адреси та інших контактних даних (телефонів, e-mail, skype).

- Адміністрація Порталу залишає за собою право видаляти або блокувати доступ до інформації, розміщеної користувачами платних пакетів без попередження, у разі:

отримання обов'язкових до виконання рішень компетентних державних органів України;

вимог правовласника авторських або суміжних прав, про припинення порушень його прав користувачем на Порталі;

іншого порушення прав чи законних інтересів інших користувачів Порталу, юридичних і фізичних осіб за їх мотивованим зверненням

Адміністрація FreeZone